Královna násilí slavila, soupeřka plakala bolestí

20. července 2020 06:31 - New York/Praha

Dostála své přezdívce. Brazilská bojovnice Ariane Lipski slavila na UFC Fight Island vítězství, kde soupeřku brutálně zničila a ukázala fanouškům, proč se jí říká Královna násilí. Tvrdost šestadvacetileté krajanky poznala na vlastní kůži Luana Carolina. „Nechápu, jak to mohlo koleno soupeřky vydržet," divili se experti.

 

"AFP PHOTO / HO / ZUFFA LLC, Profimedia.cz

Lipski dokázala zápas muší váhy vyhrát, když soupeřce nasadila páku na koleno, až nohu zkroutila do nepřirozené polohy a fanoušci v němém úžasu zírali. Za chvíli byl konec, poražená Brazilka končila v bolestech a slzách. Vítězka brala odměnu ve výši padesáti tisíc dolarů za představení večera a sklízela pochvaly ze všech stran. Možná bude její představení aspirovat na submisi roku.

Manažer poražené bojovnice Lucas Lutkus odhalil, že Carolina nemá po tvrdé bitvě zlomenu nohu, do nemocnice zamířila z preventivních důvodů zda nedošlo k poškození vazů.

rjm, Sport.cz

Časová osa: Bojové sporty

Filtr článků - Bojové sporty


Zimní olympijské hry Peking 2022

Olympijská vlajka zůstává v Asii, po Korei a Japonsku je na řadě Čína. Zimní olympijské hry v Pekingu začínají 4. února slavnostním zahájením a končí 20. února 2022 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 15 sportů 109 disciplín na 15 sportovištích, Češi obhajují dvě zlaté, tři stříbrné a tři bronzové medaile z olympiády v Pchjongčchangu.