Rubriky:

Cyklistika

Hodně žhavá Tour de France. Cyklistům fandily i polonahé krásky

8. září 2020 18:15 - Paříž

Divoká, nezkrotná a také hodně žhavá. To všechno je cyklistická Tour de France, legendární závod, který se koná i přes řadu omezení spojených s šířením koronaviru. A že dokáže dostat fanoušky do varu, o tom nepochybujte. Svědčí o tom i hodně žhavý snímek, který vydala jedna ze světových agentur. Kdyby se jezdci mohli kochat krásami přihlížejících fanynek, možná by pak o to víc šlapali do pedálů...

 

Benoit Tessier, Reuters

Úterní etapa na Tour byla pořádně bolavá. Ne, že by museli cyklisté překonávat nějaké horské giganty, kde by se vydali ze všech sil a pokoření stoupání by je hodně bolela. Spíš byla k vidění řada nečekaných a divokých pádů, po kterých končili závodníci potlučení a s krvavými šrámy.

Fanoušci si museli náramně užívat, jelikož o dramatické okamžiky nebyla nouze. Krásné fanynky, které dokonce na Tour pohlížely z plavidla na řece, dokonce pod vlivem pálícího slunce odhalily víc, než bývá obvyklé. Snímek polonahých krásek pak nemohl uniknout fotografovi známé agentury a slavný cyklistický závod poskočil na žebříčku popularity zase o pořádný kus výš.

Lotyšský cyklista Toms Skujins skončil v úterý na Tour de France pořádně potlučený.

Thibault Camus, ČTK/AP

Tour de France je prostě závodem, na který se stojí za to dívat.

Smolař se dočkal a slaví na Tour etapové vítězství! Sagan přišel o zelený trikot

rjm, Sport.cz

Časová osa: Cyklistika - Tour de France 2020

Filtr článků - Cyklistika


Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Thibaut Pinot nebo Primož Roglič. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.