Golfista Mrůzek podruhé letos vyhrál turnaj české PGA Tour

Vysoký Újezd

Golfista Filip Mrůzek vybojoval druhý titul v letošním seriálu Czech PGA Tour. Na čtvrtém turnaji sezóny na hřišti Albatross ve Vysokém Újezdě na Berounsku zvítězil ve dvoukolové soutěži se skóre -9 o tři rány před Alešem Kořínkem. Třetí skončil Ondřej Lieser se dvěma údery pod par.

Ilustrační snímek.

"Hrál jsem super golf. Za dva dny dvanáct birdie a jen tři bogey, to beru. Nedělal jsem skoro žádné chyby," citoval spokojeného vítěze server golfextra.cz.

Mrůzek triumfem navázal na první místo z úvodního turnaje roku ve Slavkově u Brna, na zbylých dvou akcích byl druhý a třetí. Na Albatrossu získal 70.000 korun z celkové dotace 400.000.

Další turnaj je na programu 30. a 31. července v Ropici, v polovině srpna se bude hrát v Berouně a seriál vyvrcholí finálovou akcí 27. až 29. září na brněnské Kaskádě.