Rubriky:

Golf

Nezvyklá podívaná v centru Prahy. Světové golfové hvězdy trefovaly jamku na Vltavě

22. srpna 2018 09:08 - Praha

Byl to pro ně velký nezvyk. Z pohybujícího se místa mířit na pohybující se terč. Trojnásobný vítěz majoru Ir Padraig Harrington, vítěz Masters v Augustě 2016 Angličan Danny Willett a spol. připluli lodí ke Karlovu mostu a snažili se trefit jamku na plovoucím pontonu. „Bylo to hodně nezvyklé, ale taky zábavné. Navíc jsem se trefil hodně blízko k jamce, takže za mě ok,“ pochvaloval si Harrington. Jeho pokusy i rány dalších hvězd uvidíte v našem videu.

Sport.cz

Zajímavá golfová exhibice byla předzvěstí pátého ročníku golfového Czech Masters elitní série European Tour. Turnaj s dotací milión eur se bude hrát od čtvrtka do neděle na hřišti Albatross u Prahy. Kromě světových hvězd se na něm představí i dvanáct domácích golfistů a jejich cílem bude projít cutem. Titul bude obhajovat Jihoafričan Haydn Porteous.

jab, Sport.cz

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.