Rubriky:

Golf

Čejka horší o pět ran

24. května 2008 13:34

Druhé kolo PGA Tour na Colonialu se Alexi Čejkovi nevyvedlo. Hrál 72 ran, dvě nad par. Oproti čtvrtku si Čejka pohoršil o pět ran a z děleného pátého místa klesl v době, kdy dohrál, na dělenou 26. příčku.

První bogey z tříparové čtyřky ještě kompenzoval birdie na čtyřparové sedmičce, ale od deváté do dvanácté jamky následovala série tří bogey. Až na 17. jamce si Čejka zapsal druhé birdie dne.

Z dopoledních flightů si vedl nejlépe Matt Kuchar, který 64 ranami zůstal o úder za čtvrtečním výkonem Johnsona Wagnera.

S celkovým skóre –7 (65–68) vedl po dopoledni Phil Mickelson. Cutem neprošel mj. obhájce titulu Rory Sabbatini (+4), jehož golf se nemůže od února vzpamatovat.


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.