Živě

Lieser v Ramsau útočí na české maximum na European Tour

17. července 2020 19:12 - Ramsau

Golfista Ondřej Lieser si na společném turnaji European Tour a Challenge Tour v rakouském Ramsau polepšil o 27 míst a po třetím kole se dělí o 31. příčku. V sobotu bude útočit na české maximum na European Tour, které vytvořil minulý týden v Atzenbruggu 44. místem.

 

Facebook

Stanislav Matuš, který po prvním kole soutěž senzačně vedl, si opět výrazně pohoršil. Dnes zahrál čtyři rány nad par hřiště a klesl ze 17. na 48. příčku.

Lieser ve třetím kole zaznamenal tři údery pod normu hřiště. Na třetí jamce se mu povedl eagle, po kterém sice následovalo bogey, ale šlo o jeho jedinou dnešní chybu. Jeho celkové skóre činí -5.

Woods při návratu na PGA Tour začal v Dublinu osmnáctým místem

Matuš začal nadějně birdie na první jamce, ale vzápětí přišlo bogey, které zopakoval na třináctce. Mezitím navíc zapsal dvě double bogey. Výsledkem bylo skóre o tři rány horší než ve čtvrtek a dokonce o jedenáct úderů než ve vynikajícím prvním kole.

Golfista Matuš senzační vedení v Ramsau neudržel a je sedmnáctý

Do čela turnaje Euram Bank Open dotovaného částkou 500.000 eur se dostal Francouz Robin Sciot-Siegrist, který má skóre -13 a vede s náskokem tří úderů.

ČTK

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.