Rubriky:

Golf

Golfový turnaj LPGA i se Spilkovou je kvůli požárům zkrácen

16. září 2020 09:48 - Portland

Golfový turnaj žen okruhu LPGA v Portlandu je kvůli požárům zkrácen ze čtyř na tři kola. Akce, do které zasáhne i česká hráčka Klára Spilková, se uskuteční od pátku do neděle na 54 jamek.

 

Anna Krčmářová

"Dvě cvičná kola byla zrušena. Venku je hodně kouře, nedá se tam být a vůbec dýchat," popsala Spilková v tiskové zprávě. "Od čtvrtka slibuje předpověď lepší počasí. Měl by se otočit vítr a snad by také mělo pršet," doplnila.

Lesní požáry řádí na západě Spojených států už měsíc a ovlivňují výrazně ovzduší v Kalifornii i v Oregonu, na jehož severozápadě se Portland rozkládá.

Golfistka Spilková odstoupila z majoru kvůli problémům se zády

Spilková minulý týden odstoupila po 1. kole z majoru ANA Inspiration kvůli bolesti zad. Od té doby nehrála, ale je připravena v Portlandu nastoupit. "Podstoupila jsem fyzioterapii a hlavně měla klid. Teď už jsou záda o dost lepší," řekla.

ČTK

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Thibaut Pinot nebo Primož Roglič. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.