Golfový turnaj LPGA i se Spilkovou je kvůli požárům zkrácen

16. září 2020 09:48 - Portland

Golfový turnaj žen okruhu LPGA v Portlandu je kvůli požárům zkrácen ze čtyř na tři kola. Akce, do které zasáhne i česká hráčka Klára Spilková, se uskuteční od pátku do neděle na 54 jamek.

 

Anna Krčmářová

"Dvě cvičná kola byla zrušena. Venku je hodně kouře, nedá se tam být a vůbec dýchat," popsala Spilková v tiskové zprávě. "Od čtvrtka slibuje předpověď lepší počasí. Měl by se otočit vítr a snad by také mělo pršet," doplnila.

Lesní požáry řádí na západě Spojených států už měsíc a ovlivňují výrazně ovzduší v Kalifornii i v Oregonu, na jehož severozápadě se Portland rozkládá.

Golfistka Spilková odstoupila z majoru kvůli problémům se zády

Spilková minulý týden odstoupila po 1. kole z majoru ANA Inspiration kvůli bolesti zad. Od té doby nehrála, ale je připravena v Portlandu nastoupit. "Podstoupila jsem fyzioterapii a hlavně měla klid. Teď už jsou záda o dost lepší," řekla.

ČTK

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.