Rubriky:

Golf

Woods na jamkovce hned skončil

24. února 2011 07:26

Už ani nelze mluvit o překvapení. Tiger Woods prohrál na světové jamkovce hned v prvním kole. Golf s Thomasem Björnem, který většinu zápasu vedl, sice protáhl až na 19. jamku, ale tam po fatálním odpalu mezi křoviska definitivně zvadl. Krize někdejšího fenoména se zase prohloubila.

Woods, trojnásobný vítěz Accenture Match Play, prohrál v prvním kole jamkového turnaje stejně jako roku 2002 s Australanem Peterem O´Malleym. Tenkrát to však bylo kuriozní zaváhání jinak nepřemožiteného giganta, zatímco nyní mohl být šokován jen málokdo.

Čtyřicetiletý Björn, nedávný vítěz European Tour z Kataru, vyhrál v Arizoně hned první jamku a tahal za delší konec na většině hřiště. Woods se...

Informace ze světa golfu najdete na www.golfdigest.cz


Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.