Kalendář European Tour je znám. Golfový Czech Open v něm chybí!

19. prosince 2011 15:48

Plných 46 turnajů v pěti kontinentech čítá European Tour 2012. Nejlepší profesionály čeká úvodní turnaj začátkem ledna v Jižní Africe a sezónu ukončí koncem listopadu v Dubaji. V kalendáři je ještě několik bílých míst a jedním z nich je bývalý termín turnaje v Čeladné. Czech Open v kalendáři není!

 

Petr Sznapka, ČTK

Příští sezóna European Tour začne 5. ledna turnajem Africa Open v Jihoafrické republice a končí 25. listopadu v Dubaji akcí World Tour Championship. Zatím spočítaných 46 turnajů uvidí Evropa, Afrika, Asie, Austrálie a Amerika díky major akcím.

Již 4. ročník Czech Open se měl hrát 16.-19. srpna v Čeladné, ale v kalendáři chybí. „Promotér turnaje Stanislav Pros má od vedení European Tour výjimku do konce roku. Do té doby bude jednat se sponzory a partnery,“ vysvětluje Robert Klotz, majitel společnosti Goram, která turnaj pomáhá organizovat.

Celý článek

Exegolf

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.