Spilková neprošla na turnaji LPGA v Galloway cutem

3. října 2021 08:13

Golfistka Klára Spilková neprošla na turnaji LPGA v Galloway v New Jersey cutem. Šestadvacetileté olympioničce nevyšlo druhé kolo, v němž zahrála pět ran nad par. S celkovým výsledkem +5 obsadila 110. místo.

 

Anna Krčmářová

Spilková, která hraje zámořský okruh LPGA třetí sezonu, nenavázala na minulý turnaj v Rogersu, kde útočila na životní umístění.

Po dvou kolech figurovala v elitní desítce a nakonec byla devatenáctá, což pro ni znamenalo třetí nejlepší výsledek. Jejím maximem je osmé místo.

Spilková začala turnaj LPGA v Galloway v paru

Turnaj ShopRite LPGA Classic vyhrála Francouzka Céline Boutierová. V posledním kole předvedla osm ran pod par, celkově se dostala na skóre -14 a v seriálu triumfovala podruhé. Před dvěma lety, krátce před tím, než sport ochromila koronavirová pandemie, vyhrála v Austrálii.

ČTK

Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Zimní olympijské hry Peking 2022

Olympijská vlajka zůstává v Asii, po Korei a Japonsku je na řadě Čína. Zimní olympijské hry v Pekingu začínají 4. února slavnostním zahájením a končí 20. února 2022 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 15 sportů 109 disciplín na 15 sportovištích, Češi obhajují dvě zlaté, tři stříbrné a tři bronzové medaile z olympiády v Pchjongčchangu.