Rubriky:

Golf

Golfista Koepka drží vedení, získá plnou kartu na PGA Tour?

13. října 2013 14:01 - San Martin

Brooks Koepka se v tomto roce podle všeho rozhodl, že nejen Američanům ukáže, jak může vypadat další cesta na PGA Tour. V lednu neměl kartu pro žádnou sérii, poté vyhrál třikrát na Challenge Tour, čímž se kvalifikoval na European Tour. A nyní díky sponzorské pozvánce hraje na Frys.com Open, kde sahá po kartě na PGA Tour na dva roky.

 

Chris Keane, Reuters

Koepka totiž po třech kolech vede na úvodním turnaji nové sezóny PGA Tour o dvě rány před dvěma krajany Georgem McNeillem a Jasonem Kokrakem. A pokud bude pokračovat ve svých výkonech i v neděli, má velkou šanci připsat si zlomové vítězství.

To by mu totiž zajistilo nejen kartu na nejprestižnější zámořskou soutěž pro další dvě sezóny, ale také pozvánku na Masters v dubnu následujícího roku. V sobotu se svému snu přiblížil díky skóre 67 (-4), kvůli němuž se dostal na průběžný výsledek 198 (-15).

"Challenge Tour mě dobře připravila. Naučit se vítězit je velmi důležité," přiznává 23letý Američan, který v sobotu stejně jako většina ostatních hráčů, jenž prošli v kalifornském CordeValle cutem, využil ideálního počasí ke skórování.

Slunečné počasí a prakticky bezvětří dávalo hráčům šanci jít se svým skóre hodně dolů. Nejlépe toho využili McNeill a Jimmy Walker (zatím na děleném čtvrtém místě se skóre -12), kteří si připsali nejlepší výsledek dne - 62 ran, tedy devět pod par hřiště.


Časová osa: Golf

Filtr článků - Golf


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.