Fanoušci se baví. Olympijská vítězka se s kariérou rozloučila velmi netradičně

Fanoušci sjezdového lyžování přítomni v andorrském Soldeu byli svědky neobvyklého zážitku. Právě na tamní trati se totiž loučila s kariérou Frida Hansdotterová, zlatá olympijská medailistka. A zvolila netradiční způsob - trať sjela v tradičním švédském kroji a s košíkem pečiva v ruce.

Toto video už bohužel nemůžeme přehrávat z důvodu vypršení internetové licence

Olympijská vítězka Frida Hansdotterová se loučí s kariérouVideo: Infront Sports, AP, sntv

Třiatřicetiletá Hansdotterová se specializovala hlavně na slalom, který také ovládla na olympijských hrách v Pchjongčchangu v loňském roce. V posledních letech byla její největší soupeřkou Mikaela Shiffrinová z USA.

Švédka vyhrála celkem čtyři závody Světového poháru a celkem 35krát zaznamenala pódiové umístění. V roce 2016 kralovala celkovému hodnocení Světového poháru ve slalomu.