Léto Ledecké: Rychlost i bez sněhu a netradiční volejbálek

26. července 2021 22:43 - Praha

Léto v tradiční podobě! Oblíbenou aktivitu ani tentokrát v nejžhavějších týdnech roku Ester Ledecká neoželela. Prkno si elitní lyžařka a snowboardistka užívá i v létě, i když to určené na vodní radovánky má i plachtu. Každému je jasné, že česká zimní obojživelnice ho ovládá báječně. Natolik, že se objevovaly úvahy, že by s ním mohla bojovat třeba i o letní olympiádu.

 

Vlastimil Vacek, Právo

K tradičnímu svezení na mořských vlnkách přidala Ledecká komentář, který dokumentuje, jak vznikají pozoruhodné obrázky, které nabízí fandům.

„Daleko zajímavější, než tahle jízda je moje maminka balancující ve stoje na sedadle člunu, který řídí palcem u nohy a zároveň natáčí na mobil video, za které by se nemuseli stydět ani ve Sport Illustrated," napsala Ledecká na sítě.

https://www.facebook.com/esterledecka.cz/videos/345520950415271/

Na léto a na pláž se evidentně hodně těšila už ve chvílích, kdy přes stoupající teploty využívala ještě možností svezení na sněhu.

https://www.facebook.com/esterledecka.cz/videos/165381195640463/

Takhle ji neznáte. Slovenská hvězda Vlhová se předvedla v netradiční roli

„Je na čase vlítnout do plavek," napsala přání k videu, na němž skoro jako na písčité pláži krotí volejbalový míč. Jen ne v plavkách, na které ještě nemohla mít ani pomyšlení. Na ledovci vzala zavděk improvizací v kombinéze a s čepicí, ale záhy už zimní výbavu mohla odložit.

Sport.cz

Časová osa: Lyže a snowboard

Filtr článků - Lyže a snowboard


Zimní olympijské hry Peking 2022

Olympijská vlajka zůstává v Asii, po Korei a Japonsku je na řadě Čína. Zimní olympijské hry v Pekingu začínají 4. února slavnostním zahájením a končí 20. února 2022 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 15 sportů 109 disciplín na 15 sportovištích, Češi obhajují dvě zlaté, tři stříbrné a tři bronzové medaile z olympiády v Pchjongčchangu.