Rubriky:

Lyže a snowboard

Skikrosařka Kučerová jde s utrženým vazem v koleně na operaci

25. února 2015 13:22 - Praha

Skikrosařka Nikol Kučerová podstoupí s poraněným kolenem z posledního závodu Světového poháru operaci. Při pádu v páteční kvalifikaci v německém Tegernsee si přetrhla zkřížený vaz a poškodila meniskus, operační zákrok ji čeká ve čtvrtek.

 

Facebook Nikol Kučerové

"Hned, když jsem spadla do sítí, věděla jsem, že je to v háji. Slyšela jsem, jak to křuplo," popsala České televizi pětadvacetiletá lyžařka, která před dvěma týdny získala zlato na univerziádě ve Španělsku.

Ve Světovém poháru se rodačka ze Semil už také prosadila na stupně vítězů, v prosinci 2010 byla třetí v italském Innichenu. Jak dlouho bude po operaci nuceně odpočívat, není zatím jasné.

Sezona ve skikrosu skončí 14. března ve francouzském Megéve, kde je o den dříve na programu předposlední závod SP. Druhá z Češek Andrea Zemanová je v průběžném pořadí seriálu desátá, Kučerové patří 26. místo.

ČTK

Časová osa: Lyže a snowboard

Filtr článků - Lyže a snowboard


Rallye Dakar 2020

Tradiční Rallye Dakar se letos jede od 5. do 17. ledna v Saudské Arábii. Závod odstartoval ve městě Džidda, cílovou destinací bude Al-Kiddija. Závodníky čeká celkem dvanáct etap, během nichž absolvují 7900 kilometrů. Na startu je 31 českých závodníků včetně Aleše Lopraise nebo Martina Prokopa.