Rubriky:

Lyže a snowboard

Skokan Koudelka neodletěl na SP do Ruska, bude raději trénovat

30. listopadu 2017 14:24 - Praha

Skokan na lyžích Roman Koudelka po nepovedeném vstupu do sezóny vynechá víkendové závody Světového poháru v Rusku. Raději bude trénovat, uvedl na facebooku český skokanský tým. Do Nižního Tagilu odcestovali Tomáš Vančura, Vojtěch Štursa, Viktor Polášek a Jakub Hlava.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Nikdo z českých skokanů na lyžích v prvních dvou závodech Světového poháru v polské Wisle a finské Ruce nebodoval. Český tým navíc ani jednou nepostoupil do druhého kola soutěže družstev.

Bez Romana Koudelky, který následující světový pohár vynechá a bude se věnovat tréninku, odcestovali dnes čeští skokani...

Zveřejnil(a) Czech Skijumping Team dne 30. listopad 2017

Trápil se i Koudelka, který měl být největší oporou týmu a po povedeném létě si před úvodními závody věřil. Ve Wisle skončil čtyřicátý, v Ruce ani nepostoupil z kvalifikace do závodu. V rozhovoru pro Radiožurnál si po úvodním závodě postěžoval na špatnou kvalitu nového vybavení pro zimní sezónu.

V Nižním Tagilu je v pátek na programu kvalifikace pro oba víkendové závody. Z Ruska se Světový pohár přesune do Německa, od 8. do 10. prosince se bude závodit v Titisee-Neustadtu.

ČTK

Časová osa: Lyže a snowboard

Filtr článků - Lyže a snowboard


Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Thibaut Pinot nebo Primož Roglič. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.