Rubriky:

Lyže a snowboard

Drama lyžařské hvězdy. Po kuriózní nehodě leží polámaná v nemocnici

27. května 2018 16:52 - Brescia/Praha

Dramatické chvilky prožila trojnásobná olympijská vítězka ve sjezdovém lyžování Němka Maria Höflová-Rieschová na dovolené v Itálii. Při kuriózní nehodě na člunu si zlomila loketní kost a utrpěla řadu dalších pohmožděnin a tržných ran. V Brescii se podrobila operaci.

 

Profimedia.cz

Třiatřicetiletá Höflová-Rieschová, která podle manžela při vystupování z člunu uklouzla a upadla, zveřejnila na instagramu snímky své ruky v sádřea rentgen zlomeniny s popiskem "menší nehoda na člunu na Gardském jezeře". Jen o den dříve tam umístila svou fotografii v bikinách s dovětkem "sezóna na člunu začala".

Höflová-Rieschová vyhrála během kariéry, kterou ukončila před čtyřmi lety, téměř vše, co se dalo. Ve Světovém poháru získala 27 prvenství ve čtyřech disciplínách, nepovedlo se jí vyhrát jen obří slalom. V roce 2011 ovládla celkové hodnocení, k tomu přidala tři olympijská zlata a dva tituly mistryně světa.

ČTK, Sport.cz

Časová osa: Lyže a snowboard

Filtr článků - Lyže a snowboard


MS v biatlonu 2020

51. mistrovství světa v biatlonu se koná od 12. do 23. února 2020 v italském středisku Antholz-Anterselva. V areálu Südtirol Arena se uskuteční celkem 12 závodů, v nichž se představí Michal Krčmář, Ondřej Moravec, Michal Šlesingr, Markéta Davidová, Eva Kristejn Puskarčíková, Lucie Charvátová a další čeští reprezentanti.