Rubriky:

Míčové sporty

Basketbalový reprezentant Palyza bude hrát za Olomoucko

14. srpna 2018 13:41

Basketbalový reprezentant Lukáš Palyza se vrací do domácí soutěže a bude hrát za Olomoucko. Osmadvacetiletý křídelní hráč naposledy působil v polské lize v Gliwicích, v NBL hrál v minulosti za NH Ostrava, Nymburk, Prostějov a v předminulém ročníku za Děčín.

 

Profimedia.cz

"Je to zkušený a na českou ligu jednoznačně nadstandardní hráč. Velký bojovník, který má za sebou dvě zahraniční angažmá, nesnáší porážky a je to jednoznačně vítězný typ," uvedl na webu čtvrtfinalisty minulého ročníku NBL sportovní manažer Michal Pekárek.

Palyza dříve působil i v německém Bayreuthu. V minulé sezoně nastupoval do zápasů čtyři měsíce s ochrannou maskou kvůli zlomenině jařmové kosti. V novém působišti podepsal víceletou smlouvu.

ČTK, Sport.cz

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.