Rubriky:

Míčové sporty

Házenkáři Dukly završili polovinu extraligy jasnou výhrou

22. listopadu 2008 13:26 - PRAHA

Házenkáři Dukly Praha zakončili první polovinu základní části extraligy jasným vítězstvím nad Frýdkem-Místkem 40:24. Díky dobré defenzivě a výbornému výkonu brankáře Petržaly domácí vedli už v poločase vysoko 21:8. V tabulce je Dukla druhá o dva body za vedoucím Zubřím, třetí Prešov má však o dvě utkání méně.

Kopřivnice, která v minulém kole doma potrápila Duklu a podlehla o jediný gól v dramatickém závěru, v sobotu prohrála v Jičíně. Domácí zvítězili 28:19 a předstihli svého soupeře v tabulce díky lepšímu skóre. Hostům chyběli potrestaní Hanzelka a Hladký, kteří dostali v zápase proti Dukle rovnou červené karty.

Házenkářská extraliga - 11. kolo:
Dukla Praha - Frýdek-Místek 40:24 (21:8)
Nejvíce branek: Kotrč 8, Chroustovský 5 - Dyba 7/3, Kolmajer 5. Rozhodčí: Pešek, Pavlát. Sedmimetrové hody: 2/2 - 3/3. Vyloučení: 6:3. Diváci: 130.
Jičín - Kopřivnice 28:19 (13:6)
Nejvíce branek: Klouček 6/2, Král, Lepieš a Brykner po 5 - Seidl 7, Rachač 5/1, Krčmář 4. Rozhodčí: Kohout, Novák.

ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.