Rubriky:

Míčové sporty

Fanoušci italského klubu chtějí držet basketbalisty jako rukojmí

12. února 2009 17:31 - ŘÍM

Skupina radikálních fanoušků narušila čtvrteční trénink basketbalistů italského celku Juvecaserta. Chuligáni dokonce podle listu Gazzetta dello Sport pohrozili, že pokud tým neporazí Treviso, vezmou si hráče jako rukojmí.

K incidentu došlo při tréninku, kdy asi 50 chuligánů začalo z tribuny urážet hráče. Klub z posledních sedmi zápasů šestkrát prohrál, naposledy v Miláně. "K potyčce nedošlo, ale nebylo k ní daleko," řekl trenér nováčka nejvyšší italské soutěže Fabrizio Frates televizní stanici Sky Sports.

"Jestli v neděli nevyhrají, neodejde z haly ani jeden z nich. Pokud sestoupíme, vezmeme všechno do vlastních rukou. Nebudeme jezdit dva tisíce kilometrů na zápas, abychom viděli hrát takovou špínu," citoval jednoho z fanoušků list Gazzetta dello Sport.

ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.