Rubriky:

Míčové sporty

Turecko a Ukrajina nebudou hrát ME volejbalistů do 20 le

26. září 2020 09:34 - Brno/Kuřim

Mistrovství Evropy volejbalistů do 20 let, které začíná dnes na jižní Moravě, doznalo změny v herním plánu. Důvodem jsou pozitivní testy několika hráčů Turecka a Ukrajiny. Obě výpravy musely v souladu s aktuálně platnými hygienickými pravidly z mistrovství Evropy odstoupit a odcestovat z České republiky. Pořadatelé to uvedli v tiskové zprávě.

 

Twitter@CEVolleyball, Twitter

Po celou dobu testování byly oba týmy v izolaci od ostatních výprav, takže restrikce se dalších účastníků, u nichž byly výsledky negativní, netýkají. Oba zmíněné celky byly nalosovány do brněnské skupiny II, která tak zůstane čtyřčlenná.

Českého týmu se změna herního plánu nedotkne, všechny zápasy šestičlenné skupiny odehraje podle původního rozpisu v Kuřimi, dochází jen k drobným úpravám v časovém harmonogramu. Trenér Přemysl Obdržálek povede své svěřence do prvního utkání už dnes v 18:30 hodin proti Francii, v neděli hraje ve stejný čas se Srbskem a v pondělí v 18:10 hodin s největším favoritem šampionátu Itálií.

ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.