Považská Bystrica - Zubří 28:23 Házenkáři Zubří jsou ve čtvrtfinále Evropského poháru

20. února 2021 19:52 - Považská Bystrica

Házenkáři Zubří si zahrají čtvrtfinále Evropského poháru. V dnešní odvetě v Považské Bystrici sice prohráli 23:28, ale díky vítězství 29:22 z úvodního domácího zápasu postoupili. Jejich dalším soupeřem bude buď úřadující šampion CSM Bukurešť, nebo AEK Atény.

 

talentplzen.cz

Zubří, které startuje v evropských pohárech po devítileté pauze, nastoupilo do utkání na Slovensku se sedmibrankovým náskokem. Bezpečný odstup si Valaši dlouho udržovali, ale domácí v závěru dokázali zápas zdramatizovat. Po sérii čtyř branek se pět minut před koncem ujali vedení o pět gólů. Hosté však dokázali postupový výsledek udržet.

Ve čtvrtfinále Zubří narazí buď na CSM Bukurešť, nebo AEK Atény. První zápas vyhrál 28:23 rumunský celek, který v posledním odehraném ročníku 2018/19 získal titul. Odveta v Řecku se hraje v neděli.

Evropský pohár házenkářů - osmifinále, odveta:
Považská Bystrica - Zubří 28:23 (15:14)
Nejvíce branek: Briatka 5/4, Ivanyca, Jurák a Vallo po 5 - Palát 5, Morkovský 4/1, Jurka 4, Hlinka 3. První zápas 22:29, postoupilo Zubří.
ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.

Patička stránky: