Rubriky:

Míčové sporty

Utkání hvězd NBA bude v roce 2016 v Torontu, poprvé mimo USA

1. října 2013 09:09 - Toronto

V roce 2016 se odehraje populární Utkání hvězd NBA poprvé mimo Spojené státy americké, vedení basketbalové soutěže v pondělí určilo pořadatelem Toronto. Tamní klub Raptors bude v roce 2016 slavit dvacáté výročí svého vzniku. Tradiční basketbalová exhibice bude v jubilejním 65. ročníku zároveň připomínkou toho, že Toronto bylo 1. listopadu 1946 dějištěm historicky prvního zápasu NBA mezi domácími Huskies a newyorskými Knickerbockers (66:68).

 

Erik S. Lesser

"Proto je to ideální místo pro tento globální basketbalový svátek," řekl vicekomisionář soutěže Adam Silver při prezentaci pořadatele.

All Star Game se uskuteční 14. února 2016 v hale Air Canada Centre, kde jsou doma vedle basketbalistů také hokejisté Maple Leafs.

Pro rok 2015 určilo vedení NBA už v minulém týdnu pořadatelem Utkání hvězd New York. Letos byl dějištěm v pořadí 62. All Star Game v únoru Houston, příští rok se největší hvězdy ligy představí v New Orleans.

ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.