Ostravští volejbalisté doma prohráli a rozzlobili kouče

26. ledna 2014 21:33 - Ostrava

Volejbalisté Ostravy prohráli v 15. kole extraligy doma s Příbramí 0:3. Obhájci titulu rozčílili trenéra Zdeňka Šmejkala, který si po utkání nebral servítky a výkon domácího mužstva označil za volejbalovou prasárnu. Ostrava je v tabulce pátá, šestí Středočeši se jí přiblížili na rozdíl tří bodů.

"Příbram nás přehrála ve všech činnostech. Chtěl bych se divákům za takovou volejbalovou prasárnu z naší strany omluvit. Byli jsme v útoku tragičtí, vše začalo špatnou distribucí nahrávek," kritizoval Šmejkal na ostravském webu nahrávače Zdeňka Haníka.

Kouč si postěžoval, že z týmu vyprchala agresivita a nadšení z minulé mistrovské sezony. "Kluci se dnes za Ostravu rozhodně nepoprali," dodal Šmejkal, jehož svěřenci v druhém setu uhráli pouhých 13 bodů.

Příbram uspěla po dvou těsných porážkách. "Hráli jsme na riziko. Předchozí dva zápasy jsme prohráli v pěti setech, bylo to trošku o psychice. Dnes jsme hráli uvolněně," řekl trenér hostů Petr Brom.

Uniqa extraliga volejbalistů - 15. kolo:
Ostrava - Příbram 0:3 (-22, -13, -21)
Nejvíce bodů: Mauler 10, Široký 9, Fořt 8 - J. Novotný 12, Burt 11, Moník a Bezděka po 9.
ČTK

Časová osa: Míčové sporty

Filtr článků - Míčové sporty


ME ve volejbale 2021

Mistrovství Evropy ve volejbale se letos hraje na území čtyř států - kromě Česka je to také Estonsko, Finsko a Polsko, kde se také 19. září rozhodne o všech medailistech. Česká reprezentace je ve skupině B a své zápasy hraje v Ostravě. Vítězství obhajují volejbalisté Srbska.