Rubriky:

Míčové sporty

Univerzál Hadrava mění francouzskou ligu za polskou

20. června 2016 22:26 - České Budějovice

Čtyřiadvacetiletý volejbalový reprezentant Jan Hadrava mění angažmá ve Francii za Polsko, v zemi úřadujících mistrů světa bude hrát ligu za Olsztyn. Po předloňském odchodu z Liberce hájil barvy Nantes a ve francouzské Pro A patřil k nejvíce bodujícím hráčům.

 

Václav Pancer, ČTK

"V Olštýně trénuje výborný trenér Andrea Gardini. Polská liga patří k nejkvalitnějším na světě a dostal jsem příležitost hrát, takže jsem dlouho neváhal. Budu pod tlakem, ale je čas se posunout dál," řekl Hadrava webu volleycountry.com.

Syn bývalého reprezentačního smečaře Milana Hadravy se letos rozhodl pro šestkový volejbal na úkor plážového a absolvoval s reprezentací úvodní turnaj Světové ligy v Českých Budějovicích. V Nantes strávil dvě sezóny pod vedením českého kouče Martina Demara.

ČTK

Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.