Rubriky:

Florbal

Česko - Slovensko 13:1 Florbalistky rozstřílely Slovensko

4. září 2020 17:43 - Praha

České florbalistky vyhrály na úvod sezony v přípravném utkání v Praze nad Slovenskem 13:1. Po dvou gólech týmu švýcarského trenéra Saschy Rhynera vstřelily debutující Karolína Suchá i Tereza Hanzlíková s Michaelou Mlejnkovou. Druhý duel se Slovenskem sehrají Češky v sobotu od 19:30.

 

Martin Flousek/Český florbal

Do vedení se dostaly Slovenky, na jejichž lavičce působí český kouč Michal Jedlička. Nikolu Příleskou překonala Lenka Cupráková. Na druhé straně Tea Mažaryová držela čistý štít do 17. minuty, kdy vyrovnala Natálie Martináková. Do první pauzy se prosadily ještě Suchá a Tereza Hanzlíková a upravily na 3:1.

Druhé dějství favorizovaný domácí tým vyhrál 5:0 po dvou gólech Mlejnkové a jednom Suché, kapitánky Elišky Krupnové a Kamily Paloncyové. I v závěrečném dějství skórovaly Češky pětkrát. Mezi střelkyně se při svém prvním reprezentačním startu zapsaly také Marie Havlíčková a Lucie Řezáčová, trefily se opět Hanzlíková i Hana Koníčková s Vendulou Beránkovou.

Přípravný zápas florbalistek v Praze:
ČR - Slovensko 13:1 (3:1, 5:0, 5:0)
Branky a nahrávky: 17. Martináková (Havlíčková), 18. Suchá (Hanzlíková), 20. Hanzlíková, 23. Mlejnková (Řezáčová), 30. Suchá (Řezáčová), 32. Krupnová (Ratajová), 34. Mlejnková (Kotzurová), 35. Paloncyová (Martináková), 51. Havlíčková (Řepková), 52. Hanzlíková (Koníčková), 55. Řezáčová (Kotzurová), 55. Koníčková, 57. Beránková (Jiráková) - 2. Cupráková (Robová). Rozhodčí: Cibík, Michal (oba SR). Vyloučení: 1:1. Využití: 1:0 Diváci: 271.
ČTK

Časová osa: Florbal

Filtr článků - Florbal


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..