Rubriky:

Florbal

Florbalisté nebudou kvůli koronaviru hrát EFT v St. Gallenu

12. října 2020 18:33 - Praha

Čeští florbalisté přijdou o turnaj Euro Floorball Tour v St. Gallenu, který se měl konat od pátku do neděle i za účasti domácího Švýcarska a Švédska. Organizátoři akci zrušili kvůli vývoji epidemie nemoci covid-19 v Evropě.

 

Martin Flousek/Český florbal

"Je nám to velmi líto, ale v současné chvíli nebylo možné turnaj zrealizovat," citoval web Českého florbalu generálního sekretáře Švýcarské florbalové federace Michaela Zosse.

Na turnaji měl chybět jen jeden ze čtyř účastníků EFT Finsko a každý tým měl sehrát čtyři duely. Čeští florbalisté měli nejdříve v plánu na pátek od 14:00 utkání se Švédskem a od 20:00 se Švýcarskem.

V sobotu od 13:00 byl na programu druhý duel s domácím výběrem a v neděli v 9:00 měli svěřenci trenéra Petriho Kettunena odehrát odvetu se Švédy.

ČTK

Časová osa: Florbal

Filtr článků - Florbal


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..