Ml. Boleslav - Střešovice 7:8 PPStřešovice se po obratu v Mladé Boleslavi udržely v čele

Mladá Boleslav

Florbalisté Tatranu Střešovice vyhráli v předehrávce 12. kola extraligy v Mladé Boleslavi 8:7 v prodloužení a zvýšili náskok v čele tabulky právě před Středočechy na čtyři body. Pražané prohrávali ještě ve 42. minutě 3:7, ale obrat dovršil v čase 62:26 Marek Vávra.

Mladá Boleslav před 570 diváky sahala po posunu na první místo, ale nakonec se radovali Střešovičtí. "Tatran nám uštědřil lekci z produktivity. Celkově si myslím, že se zápas divákům musel líbit. V prodloužení rozhodlo pořekadlo: Nedáš, dostaneš," řekl oficiálním stránkám ČFbU trenér Mladé Boleslavi Tomáš Janeček.

Tatran v úvodu vedl 2:0, ale domácí pak otočili stav na 5:2. "Totálně jsme prospali druhou třetinu. Až stáhnutí sestavy na dvě lajny nás vrátilo do hry. V závěru jsme byli šťastnější," uvedl kouč Tatranu Jiří Jakoubek.

Extraliga florbalistů - předehrávka 12. kola:
Mladá Boleslav - Tatran Střešovice 7:8 v prodl. (2:2, 4:1, 1:4 - 0:1)
Branky: 20. a 30. Tomáš Chroust, 15. Gwuždž, 23. P. Bouška, 30. Fojta, 38. J. Bouška, 41. Rožnovják - 10. a 58. Podhráský, 34. a 42. Slavík, 2. Jiří Kolísko, 53. Heřmanský, 54. Gruber, 63. M. Vávra.