Rubriky:

Florbal

Česko - Finsko 3:2 České florbalistky slavily první výhru na EFT, porazily Finsko

3. listopadu 2013 17:41 - Göteborg

České florbalistky porazily na turnaji Euro Floorball Tour v Göteborgu Finsko 3:2 a skončily třetí. Na závěr zápasové generálky na prosincové mistrovství světa v Brně a Ostravě oslavily vůbec první vítězství v EFT. Hattrickem to zařídila Tereza Urbánková.

Svůj střelecký den začala už po 92 vteřinách a v deváté minutě zvýšila na 2:0. Finky dokázaly překonat gólmanku Christiánovou až ve 32. minutě. Za 65 vteřin mohla zvýšit z trestného střílení Adéla Bočanová, ale neuspěla. Ve 47. minutě sice vyrovnala Rantalaová, ale v čase 51:52 dovršila hattrick Urbánková. Češky vyhrály nad Finskem podruhé za sebou, zdolaly ho i v září na Polish Cupu.

Dosud největším úspěchem českých hráček v EFT, kterou hrají od roku 2007, bylo pět remíz.

Euro Floorball Tour žen v Göteborgu:
ČR - Finsko 3:2 (2:0, 0:1, 1:1)
Branky a nahrávky: 2. Urbánková (Jarolímová), 9. Urbánková (Jarolímová), 52. Urbánková (D. Šteglová) - 32. Luomaniemiová (Rantalaová), 47. Rantalaová (Luomaniemiová). Rozhodčí: Anderssonová, Jensenová (obě Švéd.). Vyloučení: 0:1. Bez využití. Diváci: 239.
ČTK

Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..