Vedoucí Střešovice vyhrály na hřišti florbalistů Chodova 7:6

23. ledna 2014 20:56 - Praha

Florbalisté Tatranu Střešovice vyhráli v předehrávce 22. kola extraligy v pražském derby na hřišti Chodova 7:6 a vedou extraligu o čtyři body před druhou Mladou Boleslaví. Hattrickem se na vítězství podílel Jan Natov a čtyřmi body za gól a tři asistence Marek Vávra. Třetí Chodov ztrácí na lídra osm bodů.

Tatran vedl před 502 diváky ve Sportovní hale Jižní Město 5:1 a 7:3, ale Chodov zápas zdramatizoval a v závěru udržel Střešovicím výhru brankář Michal Rebro.

"Škoda, že jsme dvakrát ztratili náskok. Utkání jsme si sami zbytečně zdramatizovali, řekl webu ČFbU trenér Střešovic Jiří Jakoubek.

AutoCont extraliga florbalistů - předehrávka 22. kola:
JM Chodov - Tatran Střešovice 6:7 (1:3, 2:2, 3:2)
Branky: 31. a 39. Ondrušek, 8. Fiala, 47. Mikeš, 48. Jendrišák, 49. Bouša - 11., 41. a 46. Natov, 17. a 23. Fridrich, 16. M. Vávra, 30. Garčar.
ČTK

Časová osa: Florbal

Filtr článků - Florbal


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Kalendář
  • Tabulky
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..

Patička stránky: