Rubriky:

Ostatní

Na Tchaj-wanu se opět sportuje s diváky, do ochozů jich smí tisíc

8. května 2020 17:20 - Tchaj-pej

Fanoušci na Tchaj-wanu opět mohou sledovat sportovní zápasy na stadionech. Do hlediště jich však smí nejvýš tisíc a na tribunách musejí vzhledem k nebezpečí šíření koronaviru dodržovat bezpečnostní odstupy.

 

Ann Wang, Reuters

Jako první v sobotu příznivci dorazili na baseballovou ligu. Lístek si jich podle agentury AP koupilo asi 900, loni činila průměrná návštěvnost zhruba 6000 lidí. Mezi diváky musely zůstat minimálně tři volné sedačky, prázdná byla také každá druhá řada.

Baseballová liga měla na Tchaj-wanu původně odstartovat 14. března, po koronavirovém odkladu se však začalo hrát až téměř o měsíc později. Ochozy místo diváků zaplnily figuríny a o atmosféru se starali bubnující roboti.

Německá fotbalová liga začne v sobotu 16. května

Na třiadvacetimilionovém Tchaj-wanu dosud úřady oznámily 440 případů nákazy koronavirem. Většina z nich je vyléčená, s nemocí covid-19 na ostrově zemřelo šest lidí.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.