Neuvěřitelná dvojchyba. Na scéně je nový bouřlivák

Francouzský zázrak ztratil nervy a rozhodčí se s ním nepáral. Osmnáctiletý tenisový talent Corentin Moutet, na nějž experti pějí ódy a přirovnávají jej k někdejší americké hvězdě Johnu McEnroeovi, šokoval fanoušky na turnaji v Nové Kaledonii. Tam ve druhém setu předvedl neuvěřitelnou dvojchybu a schytal za ni od rozhodčího trest.

Náladový francouzský talent Corentin Moutet

Tohle, že je nový John McEnroe? Může být. Francouz Corentin Moutet umí hrát skvěle tenis, ale když mu to zrovna nejde, tak vše rovněž umí dát řádně najevo. V utkání s Kozlovem vyhrál první set 7:6, ve druhém ale prohrával 3:5 a pak to přišlo.

Při svém servisu talent šokoval fanoušky. První podání odpálil k nebi a podobným způsobem naložil i s tím druhým. Na světě byla nevídaná dvojchyba, kterou ocenil rozhodčí trestným fiftýnem. Pak sice rozčarovaný Francouz ještě zahodil raketu, ale nakonec se srovnal a zápas ve třech setech vyhrál.