Vodní sporty

Čtyři české posádky postoupily do semifinále veslařského SP

1. června 2018 14:37 - Bělehrad
(Aktualizováno: 1. června 2018 18:50)

Čtyři české posádky si dnes na Světovém poháru ve veslování v Bělehradě zajistily postup do semifinále. Z prvního místa v rozjížďce prošla přímo dvojka bez kormidelníka Jakub Podrazil, Lukáš Helešic a druzí skončili Miroslav Vraštil s Jiřím Šimánkem na dvojskifu lehkých vah.

Vlastimil Vacek, Právo

Přes čtvrtfinále poté do dalších bojů postoupil skifař Ondřej Synek, který nejprve vyhrál rozjížďku a poté byl třetí. V odpoledním programu stejně jako pětinásobný mistra světa uspěla i skifařka Kristýna Fleissnerová, která byla v opravách druhá.

Skifařku lehkých vah Kristýnu Neuhortovou i čtyřku bez kormidelníka Matyáš Klang, Petr Melichar, Jan Potůček, Jan Pilc čekají už jen starty ve finále C. V opravách neuspěli.

Časová osa: Vodní sporty

Filtr článků - Vodní sporty

Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Thibaut Pinot nebo Primož Roglič. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.