Sparta se pokouší o zázrak v Žilině i bez opor

Šance na postup do prestižní Ligy mistrů sice stále žije, realita je však nemilosrdná. S přísunem milionů z lukrativní soutěže se už nejspíše rozloučili i nejvěrnější fanoušci Sparty. Český mistr prohrál úvodní zápas čtvrtého předkola se slovenským šampionem 0:2, v odvetě navíc bude postrádat klíčové opory.

Fotbalisté Žiliny oslavují jednu z branek proti Spartě

Žilina se na zaplněné Letné prezentovala sebevědomým výkonem, a když Kweuke brejk gólem nezakončil, začali Slováci hrozit. První šanci zlikvidoval Blažek, v 51. minutě však otevřel skóre Ceeseay.

Nadšení fanoušků ve žlutém nebralo konce, zvláště když v 73. minutě přidal po rohu přesnou hlavičkou druhý gól Oravec. Sparťané navíc přišli o stoperskou dvojici, pro žluté karty nemohou nastoupit Řepka a Brabec. V trestu je po vyloučení v Poznani stále Matějovský.

Na vítězství Žiliny si můžete vsadit v kursu 2,05, na výhru Sparty vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 3,0. Pokud očekáváte remízu, je k dispozici kurs 3,40.

Jsi na Facebooku? Sleduj nejnovější články a informace o sázení taky tam. Staň se naším fanouškem!