Hlavní obsah

    Kalendář:

    2022/23

    Seřadit podle: Kol Data odehrání
    Výsledky podle kol:
    vyřazovací část - 1. kolo
    16.2. 18 : 45 Bodö/Glimt Bodö/Glimt - Lech Poznaň Poznaň Bodö/Glimt - Poznaň Vsadit
    16.2. 18 : 45 Braga Sporting Braga - AC Fiorentina Fiorentina Braga - Fiorentina Vsadit
    16.2. 18 : 45 Karabach Karabach FK - K.A.A. Gent Gent Karabach - Gent Vsadit
    16.2. 18 : 45 Trabzonspor Trabzonspor - FC Basilej Basilej Trabzonspor - Basilej Vsadit
    16.2. 21 : 00 Larnaka AEK Larnaka - Dněpr Dněpropetrovsk Dněpropetrovsk Larnaka - Dněpropetrovsk Vsadit
    16.2. 21 : 00 Lazio Řím SS Lazio Řím - CFR Kluž Kluž Lazio Řím - Kluž Vsadit
    16.2. 21 : 00 Ludogorec PFK Ludogorec Razgrad - Anderlecht Brusel Anderlecht Ludogorec - Anderlecht Vsadit
    16.2. 21 : 00 Tiraspol Šeriff Tiraspol - Partizan Bělehrad Partizan Tiraspol - Partizan Vsadit
    23.2. 18 : 45 Anderlecht Anderlecht Brusel - PFK Ludogorec Razgrad Ludogorec Anderlecht - Ludogorec Vsadit
    23.2. 18 : 45 Kluž CFR Kluž - SS Lazio Řím Lazio Řím Kluž - Lazio Řím Vsadit
    23.2. 18 : 45 Dněpropetrovsk Dněpr Dněpropetrovsk - AEK Larnaka Larnaka Dněpropetrovsk - Larnaka Vsadit
    23.2. 18 : 45 Partizan Partizan Bělehrad - Šeriff Tiraspol Tiraspol Partizan - Tiraspol Vsadit
    23.2. 21 : 00 Basilej FC Basilej - Trabzonspor Trabzonspor Basilej - Trabzonspor Vsadit
    23.2. 21 : 00 Fiorentina AC Fiorentina - Sporting Braga Braga Fiorentina - Braga Vsadit
    23.2. 21 : 00 Gent K.A.A. Gent - Karabach FK Karabach Gent - Karabach Vsadit
    23.2. 21 : 00 Poznaň Lech Poznaň - Bodö/Glimt Bodö/Glimt Poznaň - Bodö/Glimt Vsadit

    Výsledky podle kalendářního týdne:
    7. týden
    16.2. 18 : 45 vyřazovací část - 1. kolo Bodö/Glimt Bodö/Glimt - Lech Poznaň Poznaň Bodö/Glimt - Poznaň Vsadit
    16.2. 18 : 45 vyřazovací část - 1. kolo Braga Sporting Braga - AC Fiorentina Fiorentina Braga - Fiorentina Vsadit
    16.2. 18 : 45 vyřazovací část - 1. kolo Karabach Karabach FK - K.A.A. Gent Gent Karabach - Gent Vsadit
    16.2. 18 : 45 vyřazovací část - 1. kolo Trabzonspor Trabzonspor - FC Basilej Basilej Trabzonspor - Basilej Vsadit
    16.2. 21 : 00 vyřazovací část - 1. kolo Larnaka AEK Larnaka - Dněpr Dněpropetrovsk Dněpropetrovsk Larnaka - Dněpropetrovsk Vsadit
    16.2. 21 : 00 vyřazovací část - 1. kolo Lazio Řím SS Lazio Řím - CFR Kluž Kluž Lazio Řím - Kluž Vsadit
    16.2. 21 : 00 vyřazovací část - 1. kolo Ludogorec PFK Ludogorec Razgrad - Anderlecht Brusel Anderlecht Ludogorec - Anderlecht Vsadit
    16.2. 21 : 00 vyřazovací část - 1. kolo Tiraspol Šeriff Tiraspol - Partizan Bělehrad Partizan Tiraspol - Partizan Vsadit
    8. týden
    23.2. 18 : 45 vyřazovací část - 1. kolo Anderlecht Anderlecht Brusel - PFK Ludogorec Razgrad Ludogorec Anderlecht - Ludogorec Vsadit
    23.2. 18 : 45 vyřazovací část - 1. kolo Kluž CFR Kluž - SS Lazio Řím Lazio Řím Kluž - Lazio Řím Vsadit
    23.2. 18 : 45 vyřazovací část - 1. kolo Dněpropetrovsk Dněpr Dněpropetrovsk - AEK Larnaka Larnaka Dněpropetrovsk - Larnaka Vsadit
    23.2. 18 : 45 vyřazovací část - 1. kolo Partizan Partizan Bělehrad - Šeriff Tiraspol Tiraspol Partizan - Tiraspol Vsadit
    23.2. 21 : 00 vyřazovací část - 1. kolo Basilej FC Basilej - Trabzonspor Trabzonspor Basilej - Trabzonspor Vsadit
    23.2. 21 : 00 vyřazovací část - 1. kolo Fiorentina AC Fiorentina - Sporting Braga Braga Fiorentina - Braga Vsadit
    23.2. 21 : 00 vyřazovací část - 1. kolo Gent K.A.A. Gent - Karabach FK Karabach Gent - Karabach Vsadit
    23.2. 21 : 00 vyřazovací část - 1. kolo Poznaň Lech Poznaň - Bodö/Glimt Bodö/Glimt Poznaň - Bodö/Glimt Vsadit

    •  
       
       
       
    •  
       
       
       
    •  
       
       
       
    •  
       
       
       
    •  
       
       
       
    •  
       
       
       
    •  
       
       
       
    •  
       
       
       

    MS ve fotbale 2022 v Kataru

    Mistrovství světa ve fotbale 2022 letos probíhá v netradičním termínu od 20. listopadu do 18. prosince v Kataru. Program MS ve fotbale čítá 64 zápasů, které se odehrají na osmi stadionech. Šampionátu se účastní 32 týmů, které jsou rozděleny do osmi skupin. Kde můžete sledovat zápasy MS v televizi?