Živě

Tenisté a deštivý den. Komik využil přírodní sprchu, německý talent si našel nového kamaráda

21. března 2019 17:05 - Miami/Praha

Déšť ustal a tenisový turnaj v Miami se mohl ve středu naplno rozběhnout. Během deštivého úterý však musel být program přerušen a tak se tenisté museli zabavit jinak. Někteří šli za zábavou, kterou jim připravily děti, další navštívili třeba psí a kočičí útulek. Komik Denis Shapovalov pak déšť využil po svém.

 

Twitter

Novak Djokovič je nejen fenomenálním hráčem, ale také je považován za největšího tenisového baviče. V poslední době má však v tomto ohledu velmi silnou konkurenci, Denise Shapovalova. Kanadský mladík rozesmál publikum na nedávném turnaji v Indian Wells, když vítězství nad Marinem Čiličem oslavil rapem.

Nyní své fanoušky Shapovalov baví na sociálních sítích videem, na němž tráví čas u bazénu, i když prší. Shapovalov je sice z deště nejdříve překvapený, avšak nepříjemná situace ho neodradí a využije ji po svém. Namydlí se, užije si přírodní sprchu a poté skočí do bazénu.

To Alexander Zverev, Jelena Ostapenková, Belinda Bencicová a John Isner zašli během deštivého dne do psího a kočičího útulku, kde si pohráli s roztomilými štěňátky. Jedno z nich dokonce okouzlilo Zvereva natolik, že se rozhodl ho adoptovat a po vyřízení všech potřebných dokumentů si ho odveze do Monte Carla, kde bydlí.

„Znáte to, majitel si nevybírá psa, ale pes si vybírá majitele. Tenhle přišel ke mně a pořád se na mě díval. Tak jsem ho pohladil. Pak za mnou pořád chodil. Pokaždé, když jsem se zastavil, sedl si a zase se na mě díval. Vůbec ode mě nechtěl odejít,“ vysvětloval Zverev na webu ATP. „Vypadá to, že se mu u mě v náruči líbí, tak si ho rád odvezu,“ dodal německý tenista.

vk, Sport.cz, Právo

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.