Tenisové krásky se daly na zpěv. Podívejte se, jak zvládly společný duet

29. března 2019 11:50 - Praha

Nuda? Kdepak! Agnieszka Radwaňská loni na podzim ukončila svou úspěšnou kariéru. Po odchodu do důchodu bývalá tenistka ale rozhodně neodpočívá. Naopak. Má mnoho nových aktivit. Nejenže září v taneční soutěži, ale dala se i na zpěv. Podívejte se, jak s Caroline Wozniackou nazpívala duet.

 

Profimedia.cz

Agnieszka Radwaňská má nejen tenisové nadání, ale talentovaná je také v tanci a zpěvu. Bývalá, velmi oblíbená, tenistka ukončila svou kariéru loni na podzim. Fanouškům z očí ale rozhodně nezmizela a fandit jí můžou dál. Nyní třeba v polské verzi taneční soutěže Dancing with the Stars.

Tady to Radwaňská rozjíždí na parketu po boku tanečníka Stefana Terrazzina a úspěšně už zvládla několik kol. Kromě trénování tanečních kreací se vítězka Turnaje mistryň dala také na zpěv. Se svou velkou kamarádkou, tenistkou Caroline Wozniackou, nazpívaly duet o jejich největší vášni.

Píseň Milujeme náš tenis je dvojjazyčná a uslyšíme v ní jak polštinu, tak angličtinu. „Při příležitosti rozloučení s mou kariérou mi bylo nabídnuto nahrát tuto písničku s Caroline Wozniackou,“ uvedla Radwaňská v polských médiích. „Souhlasila jsem, protože tohle bylo jedním z mých dávných přání,“ přiznala bývalá světová dvojka.

„Ukončení tenisového dobrodružství se pro mě stalo příležitostí k realizaci dalších zajímavých výzev,“ dodala hráčka, kterou fanoušci zvolili šestkrát nejoblíbenější tenistkou roku. Posuďte sami, jak tenisové krásky tuto výzvu zvládly a zda se píseň může stát hitem.

vk, Sport.cz, Právo

  6:1, 3:6, 6:2 Ka. Plíšková - Martičová 6:1, 3:6, 6:2 konec
20210515T13:40:00+0200
Ka. Plíšková vs. Martičová
Ka. Plíšková vs. Martičová
Ka. Plíšková
Martičová

Časová osa: Tenis

MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.