Rubriky:

Tenis

Živě

PROGRAM WIMBLEDONU: Siniaková si zahraje na centrkurtu, Kvitová na jedničce

3. července 2019 19:04 - Londýn/Praha

Druhý den za sebou si některá z českých tenistek zahraje na hlavním dvorci Wimbledonu. Dnes byla na centrkurtu úspěšná Karolína Plíšková, ve čtvrtek si tamní atmosféru užije Kateřina Siniaková a pokusí se zaskočit domácí Britku a nasazenou devatenáctku Johannu Kontaovou. Dvojnásobná šampionka turnaje Petra Kvitová nastoupí proti Kristině Mladenovicové z Francie na jedničce ve 14:00 SELČ a o postup do třetího kola bude bojovat i Barbora Strýcová.

Kvitová, jež před londýnským grandslamem léčila poraněné předloktí, má s Mladenovicovou úspěšnou vzájemnou bilanci 7:1. Podcenit ji ale nehodlá. "Hrála jsem s ní nedávno v Madridu a to nebyl z mé strany úplně povedený zápas. Ona hrála docela dobře. Myslím ale, že hraje o něco radši na antuce než na trávě. Hrála jsem s ní v Birminghamu před dvěma lety, takže se určitě na ten zápas podívám," řekla Kvitová.

Siniaková bude hrát na centrálním dvorci druhý zápas v pořadí stejně jako Strýcová na sedmnáctce proti Lauře Siegemundové z Německa.

Čtvrteční program Wimbledonu:
Centrální dvorec (začátek od 14:00 SELČ):
Nišikori (8-Jap.) - Norrie (Brit.)
Siniaková (ČR) - Kontaová (19-Brit.)
Kyrgios (Austr.) - Nadal (3-Šp.).
Kurt č. 1 (začátek od 14:00):
Kvitová (6-ČR) - Mladenovicová (Fr.)
Clarke (Brit.) - Federer (2-Švýc.)
S. Williamsová (11-USA) - Juvanová (Slovin.).
Kurt č. 17 (začátek od 12:00):
2. zápas Strýcová (ČR) - Siegemundová (Něm.)
ČTK

Zrušit


Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Wimbledon 2019

133. ročník tenisového Wimbledonu se odehraje od 1. do 14. července na travnatých dvorcích londýnského All England Clubu. Z loňského roku tituly obhajují Němka Angelique Kerberová a Srb Novak Djokovič.