Rubriky:

Tenis

Svatební boom. Které hvězdy do toho praštily?

3. prosince 2019 09:08 - Nules/Praha

Tenisová sezona už je minulostí. Hráči a hráčky vyrazili na dovolenou a někteří se toto volno rozhodli využít k tomu, aby učinili důležitý životní krok. Vdali se a oženili. O víkendu se uskutečnily svatby hned dvě. Své ano řekla Kiki Bertensová a také Roberto Bautista Agut.

 

Twitter

Letošní sezona byla v tenise bohatá nejen na nejrůznější překvapení, ale i na svatby. Už během ní se vdalo či oženilo několik hvězd. V létě jsme ve svatebních šatech mohli obdivovat bývalou světovou jedničku, krásku Caroline Wozniackou a poté senzaci letošního Wimbledonu, čtvrtfinalistku nejslavnějšího grandslamu Alison Riskeovou.

Během podzimu se pak po dlouholeté známosti oženila světová jednička Rafael Nadal, jeho krajan Feliciano López a bývalá světová desítka, Francouz Lucas Pouille. Uplynulý víkend do stavu manželského vstoupila Kiki Bertensová a Roberto Bautista Agut. Oba se pak pochlubili fotografiemi na sociálních sítích.

Manželem účastnice nedávného Turnaje mistryň Bertensové se stal její fyzioterapeut Remko de Rijke, se kterým se zasnoubila loni. Na svatbě nechyběla ani její kamarádka, tenistka Julia Görgesová. „Fantastický den. Děkuji, že jsem mohla tyto okamžiky sdílet s tebou,“ napsala Görgesová.

Španělé porazili Kanadu a pošesté vyhráli Davisův pohár

Bautista se oženil necelý týden poté, co spolu s krajany vyhrál Davis Cup. Svou vyvolenou Anu Bodiovou Tortosaovou si vzal ve španělském městě Nules. Bautista letos šokoval ve Wimbledonu, kde se dostal až do semifinále a místo naplánované rozlučky se svobodou tak usiloval o největší úspěch v kariéře.

vk, Sport.cz, Právo

  6:3, 1:2 Kvitová - Dodinová 6:3, 1:2   probíhá
20200928T11:00:00+0200
Kvitová vs. Dodinová
Kvitová vs. Dodinová
Kvitová
Dodinová
  McHaleová - Muchová   dnes 12:30
20200928T12:30:00+0200
McHaleová vs. Muchová
McHaleová vs. Muchová
McHaleová
Muchová
  Swiateková - Vondroušová   dnes 13:00
20200928T13:00:00+0200
Swiateková vs. Vondroušová
Swiateková vs. Vondroušová
Swiateková
Vondroušová

Časová osa: Tenis

Tenis - French Open 2020

Tenisový Grand Slam French Open probíhá od neděle 27. září do neděle 11. října v Paříži. Letos se koná 124. ročník turnaje a prize money jsou ve výši 38 milionů eur. Posledními vítězi Roland Garros ve dvouhře jsou Rafael Nadal a Ashleigh Bartyová.