Rubriky:

Tenis

Fanoušci se dočkali. Muchová jim znovu předvedla svůj hudební talent

7. dubna 2020 10:36 - Praha

Karolína Muchová opět oslnila. Česká hvězda nedávno udivila fanoušky svou hrou na kytaru a zpěvem a teď si pro ně připravila další překvapení. Vyslyšela výzev fanoušků a znovu usedla k hudebnímu nástroji, tentokrát však ke klavíru. „Kájo, jste šikovná,“ shodli se fanoušci nad jejím dalším uměleckým číslem.

 

WTA

Na kurtech válí s raketou, mimo něj oslňuje s kytarou i hrou na klavír. Česká hvězda slaví další úspěch. Poté, co nedávno zveřejnila na sociálních sítích video, na kterém zpívá a hraje na kytaru, přišla s dalším překvapením. Fanoušci ji žádali, aby opět zazpívala, a tak jejich přání vyslyšela.

Sedla ke klavíru a zazpívala úryvek písničky Someone You Loved od skotského hudebníka Lewise Capaldiho. Fanoušci byli z jejího výkonu opět nadšení. „Nejtalentovanější dívka v České republice,“ napsal jeden z nich. „Kájo, jste šikovná,“ shodli se další a uznání se dočkala i od své bývalé tenisové kolegyně Lucie Šafářové.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 

Sunday vibes 🙃

Příspěvek sdílený Karolína Muchová (@karolinamuchova),Dub 5, 2020 v 1:50 PDT

Mnoho fanoušků by jí rádo vidělo i v nějaké pěvecké soutěži, zároveň se už ale těší, až se zase představí na kurtech. Šestadvacátá hráčka světa si letos zahrála na čtyřech turnajích. V Brisbane nepřešla přes úvodní kolo, na Australian Open byla nad její síly ve druhém kole Cici Bellisová a příliš se jí nedařilo ani v Dubaji a Dauhá.

Česká hvězda v nové roli. Talentovaná Muchová oslnila fanoušky svým hlasem

V půlce února se s trenérem Emilem Miškem dohodli, že jejich spolupráce už nebude pokračovat. Jejím novým koučem se stal David Kotyza. Ten dovedl Petru Kvitovou k dvěma grandslamovým titulům, Karolínu Plíškovou k pozici světové jedničky a Barboru Strýcovou k jejím největším úspěchům kariéry.

vk, Sport.cz, Právo

  Ka. Plíšková - Martincová dnes 17:00
20200606T17:00:00+0200
Martincová vs. Ka. Plíšková
Martincová vs. Ka. Plíšková
Martincová
Ka. Plíšková

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis