Živě

Grandslamový vítěz v roli princezny. Tenisté si teď plnými doušky vychutnávají role otců

21. dubna 2020 08:04 - Praha

Udržují se v kondici, plní všechny možné výzvy a také se naplno věnují svým dětem. Tenisté, i když teď nemohou hrát na turnajích, mají důvod k radosti. Svůj čas tráví se svými rodinami a vžívají se do pro ně poněkud netradičních rolí. Třeba z Andyho Murrayho se díky dcerkám stala princezna.

 

Instagram Andyho Murrayho

Tenisový babyboom. Hned z několika tenistů se nedávno stali tatínci a další jimi brzy budou. Američan Sam Querrey s manželkou přivítal na svět v únoru syna Forda a Ital Andreas Seppi pak dcerku Liv.

S radostnou novinkou pak v minulých dnech přišli Španěl Roberto Bautista a další italský hráč Marco Cecchinato, ti se pochlubili, že se svými partnerkami čekají dítě.

To Andy Murray, Novak Djokovič a Karen Chačanov jsou už zkušenými otci. Teď, když se nehrají turnaje, tráví se svými dětmi mnohem více času a jsou nadšení. Murray má dvě malé dcery a na podzim se mu narodil syn. S holčičkami si hraje i na princezny. Chtěly po něm, aby si vzal sukni, a tak to trojnásobný grandslamový vítěz vyřešil po svém.

Oblékl si skotský kilt. „Když si vaše dcery chtějí hrát a řeknou tatínkovi, aby si oblékl sukni,“ napsal na sociální sítě k fotografii. „Snažil jsem se jim vysvětlit, že to není sukně, ale kilt. Ony mě ale ubezpečily, že to je sukně,“ smál se Murray. „Učím se novým způsobům života,“ dodal.

S dětmi se vyblbne i Djokovič, který své dceři a synovi vymýšlí nejrůznější zábavu.

To Rus Karen Chačanov se synem chodí nejen na procházky, ale také s ním i cvičí.

Procházky s kočárkem pak naplňují radostí také chorvatského tenistu Marina Čiliče.

Otcovství si vychutnává plnými doušky i italský bouřlivák Fabio Fognini.

vk, Sport.cz, Právo

ČT sport 7:5, 2:6, 6:3 Bencicová - Vondroušová 7:5, 2:6, 6:3 konec
20210731T09:00:00+0200
Bencicová vs. Vondroušová
Bencicová vs. Vondroušová
Bencicová
Vondroušová
  Krejčíková, Siniaková - Bencicová, Golubicová dnes 08:00
20210801T08:00:00+0200
Krejčíková, Siniaková vs. Bencicová, Golubicová
Krejčíková, Siniaková vs. Bencicová, Golubicová
Krejčíková, Siniaková
Bencicová, Golubicová

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.