Další sportovní pár na scéně! Kvitová přiznala nový vztah

9. srpna 2021 11:30 - Praha

Už nějaký pátek si o tom cvrlikali i vrabci na střeše, až teď ale česká tenistka a světová dvanáctka Petra Kvitová konečně kápla božskou. Pro Blesk přiznala, že s jejím koučem Jiřím Vaňkem ji pojí i jiné pouto než pracovní.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Pro profesionální sportovce je kvůli jejich časovému vytížení těžké najít si partnery mimo sportovní prostředí. Sama Kvitová by o tom mohla vyprávět. Tři její nejvážnější vztahy byly se sportovci.

Nejdříve randila s o čtyři roky mladším kolegou Adamem Pavláskem, později i s Radkem Štěpánkem, který se v té době rozváděl s další tenistkou Nicole Vaidišovou, kterou si o několik let později opět vzal, a posledním přiznaným vztahem byl hokejista Radek Meidl, se kterým byla dokonce zasnoubená.

Trenér Jiří Vaněk je novým partnerem své svěřenkyně Kvitové.

Vlastimil Vacek, Právo

Nyní tenistka tvoří pár s člověkem, který jí je na kurtech stále po boku, se svým koučem Jiřím Vaňkem. „Tak dlouho nás všichni dávali dohromady, až se z nás stal opravdu pár," řekla. Po nezdaru na olympiádě tak vzhlíží k světlým zítřkům, jak na kurtech, tak v životě. Cestu za lepšími výsledky odstartuje na turnaji v Montrealu.

bp, Sport.cz

  Sakkariová - Martincová dnes 14:00
20210924T14:00:00+0200
Sakkariová vs. Martincová
Sakkariová vs. Martincová
Sakkariová
Martincová
  Teichmannová - Kvitová dnes 18:00
20210924T18:00:00+0200
Teichmannová vs. Kvitová
Teichmannová vs. Kvitová
Teichmannová
Kvitová

Časová osa: Tenis

Zimní olympijské hry Peking 2022

Olympijská vlajka zůstává v Asii, po Korei a Japonsku je na řadě Čína. Zimní olympijské hry v Pekingu začínají 4. února slavnostním zahájením a končí 20. února 2022 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 15 sportů 109 disciplín na 15 sportovištích, Češi obhajují dvě zlaté, tři stříbrné a tři bronzové medaile z olympiády v Pchjongčchangu.