Rubriky:

Tenis

Zámek Laxenburg zažil tenisovou svatbu, Benešová si vzala Melzera

15. září 2012 12:32 - Laxenburg

Odložila šortky, sundala tenisky, oblékla si svatební šaty a vypadala jako princezna. Česká tenisová reprezentantka Iveta Benešová se provdala za svého deblového parťáka Jürgena Melzera. Česko-rakouská svatba se konala v pátek na zámku Laxenburg v Dolním Rakousku

 

Twitter Michaelly Krajicekové

Devětadvacetiletá Benešová řekla "ano" o dva roky staršímu Melzerovi zhruba po roční známosti, která podle všeho započala v období kolem jejich společného triumfu ve smíšené čtyřhře při loňském Wimbledonu. V Rakousku se tehdy v médiích propíral Melzerův rozchod s bývalou plaveckou hvězdou Mirnou Jukicovou. Vztah oba tenisté veřejně potvrdili v říjnu.

Nemusel hrát Davisův pohár

Benešová, 67. hráčka světa, už letos nebude startovat na žádném turnaji, protože kvůli zranění ukončila sezónu. Melzer (36. v žebříčku ATP) měl na svatbu čas vzhledem k tomu, že Rakousko jako vyřazený čtvrtfinalista ve Světové skupině Davisova poháru nemusí hrát baráž a má volno. Už v příštím týdnu ale zamíří na turnaje do Asie.

ras, ČTK, Sport.cz

Turnaj mistrů 2020

Tenisový Turnaj mistrů se koná od neděle 15. listopadu do neděle 22. listopadu v Londýně, který bude tuto tenisovou akci hostit naposledy. Letos se koná 51. ročník turnaje a prize money jsou ve výši 5.7 milionů dolarů. Vítězství obhajuje řecký tenista Stefanos Tsitsipas.