Rubriky:

Tenis

Maestro Federer míří do Prahy! Fotit se a propagovat Laver Cup

15. února 2017 12:30 - Praha

Osmnáctinásobný grandslamový šampión Roger Federer se na začátku příštího týdne objeví v Praze! Fenomenální švýcarský tenista si vyhradil pondělí, aby v místě konání propagoval zářijový Laver Cup.

 

Andy Brownbill, ČTK/AP

„Půjde o krátkou návštěvu Prahy, jejímž hlavním cílem bude informovat fanoušky o předprodeji vstupenek. Hlavním bodem návštěvy má být setkání s fanoušky na Staroměstském náměstí, které je naplánováno na 12.15 hodin," řekl Karel Tejkal, mluvčí promotérské společnosti Česká sportovní, která Laver Cup organizačně zajišťuje.

První ročník soutěže se uskuteční od 22. do 24. září v O2 areně jako duel Týmu Evropy a Týmu světa. Jejich kapitány byli jmenováni bývalí špičkoví hráči Švéd Björn Borg a Američan John McEnroe. Oba povedou šestičlenná družstva, v tom evropském už je jistá účast finalistů letošního Australian Open Rafaela Nadala a právě Federera, jehož společnost TEAM8 je vlastníkem soutěže. Další jména hráčů budou oznámena později.

V Praze by Federer měl absolvovat i krátkou tiskovou konferenci a focení na propagační materiály, které mají zahraničním fanouškům připomenout, že se premiérový Laver Cup koná právě v Praze. Pětatřicetiletý švýcarský tenista se má setkat i s Tomášem Berdychem.

Příští týden by také měl začít předprodej vstupenek. Jejich ceny se budou pohybovat od 4500 korun do 17 900 korun na všechny zápasy. Ceny lístků na jednotlivá utkání budou začínat na 990 Kč. VIP balíčky startují na ceně 27 900 Kč.

bum, Sport.cz, Právo

Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis