Bautista - Džumhur 6:4, 6:4.Bautista ovládl turnaj ve Winston-Salemu bez ztráty setu

Tenisový turnaj ve Winston-Salemu vyhrál bez ztráty setu nejvýše nasazený Španěl Roberto Bautista. Ve finále zdolal Bosňana Damira Džumhura 6:4, 6:4 a získal druhý titul v sezóně a šestý v kariéře.

Bautista si vynahradil loňskou finálovou porážku s krajanem Pablem Carreňem. V sobotním utkání sebral Džumhurovi pětkrát podání, zatímco sám přišel o servis třikrát.

"Ve finále to byla fuška, ale celý týden jsem hrál dobře. Celá sezóna mi zatím vychází," pochvaloval si patnáctý hráč světového žebříčku po vydařené generálce na US Open.

Džumhur, kterému patří v pořadí dvouhry 67. místo, si zahrál finále poprvé v kariéře a nevyužil možnost stát se prvním bosenským vítězem turnaje ATP. "V obou setech jsem prohrával 0:3. Dokázal jsem sice vyrovnat, ale z takového stavu se vyhrává dost obtížně," prohlásil Džumhur.