Čeští tenisté začnou listopadový finálový turnaj Davisova poháru zápasem s Francií

18. května 2021 13:08 - Londýn

Čeští tenisté vstoupí do listopadového finálového turnaje Davisova poháru duelem s Francií. V Olympijské hale v Innsbrucku se s výběrem galského kohouta utkají 25. listopadu od 16:00, o tři dny později se ve zbylém zápasu skupiny C střetnou od 10:00 s Brity.

 

Czech Davis Cup Team, Facebook

Z loňska odložený finálový turnaj Davisova poháru se má konat během jedenácti dnů od 25. listopadu do 5. prosince a uskuteční se v Innsbrucku, Turíně a Madridu. Vedle vítězů šesti skupin postoupí do čtvrtfinále ještě dvě nejlepší družstva z druhých míst.

Pokud by Češi skupinu C vyhráli, tak by se v Innbrucku utkali s nejlepším celkem ze skupiny F, kterou tvoří domácí tenisté se Srbskem a Německem. V případě postupu z druhého místa by se svěřenci kapitána Jaroslava Navrátila na čtvrtfinále stěhovali do Madridu.

ČTK

Časová osa: Davis Cup 2021

Filtr článků - Davis Cup


EURO 2021

Evropský fotbalový svátek, jež byl kvůli koronaviru o rok odložen, začíná 11. června a končí 11. července 2021. Revoluční EURO pořádá hned 11 evropských zemí a poprvé se na něm představí video asistent rozhodčího (VAR). Česká reprezentace se v rámci skupiny D utká se Skotskem, Chorvatskem a Anglií, finále turnaje hostí londýnské Wembley.