Živě

Hrdlička smekl před manželkou Plíškovou. A pochvaloval si lepší místo, než měl Tom Cruise

11. července 2021 18:33 - Londýn/Praha

Porážka v premiérovém wimbledonském finále sice hodně bolela. Však se také aktuálně nejlepší česká tenistka Karolína Plíšková při závěrečném ceremoniálu neubránila emocím a rozplakala se. Jakmile ale opadlo bezprostřední zklamání, přišly pocity skvěle odvedené práce. A to i v týmu české tenistky.

 

@michalhrdlicka

„Neuvěřitelná jízda, Kájo," smekl před svojí manželkou tenistčin manažer Michal Hrdlička na sociálních sítích.

„Tenis nejvyšší úrovně a srdce bojovnice. Jsem strašně pyšnej... I když jsme si přáli lepší konec. Příště už to klapne. Věřím tomu," dodal optimisticky.

Jeden z fanoušků si jej mimochodem dobíral, že měl v hledišti centrálního dvorce lepší místo než slavný herec Tom Cruise. „Přesně to jsem si taky říkal," odpověděl pobaveně manažer Hrdlička.

V pozitivním duchu se nakonec rozepsala o finále i sama Plíšková.

„Jsem velmi vděčná za okamžiky, které jsem tady během těch týdnů mohla prožít, obzvlášť dnes. Velké díky patří mému týmu za to, že mi pokaždé věřil, ať se dělo cokoliv. I vám všem děkuji za podporu. A pamatujte si: My se nikdy nevzdáváme. Nikdy," ukončila rázně svůj příspěvek poražená wimbledonská finalistka.

roj, Sport.cz

Časová osa: Wimbledon 2021

Filtr článků - Wimbledon


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.

Podsekce:

   
  • Wimbledon - ženy
  • Wimbledon - muži

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..