Hrdlička smekl před manželkou Plíškovou. A pochvaloval si lepší místo, než měl Tom Cruise

11. července 2021 18:33 - Londýn/Praha

Porážka v premiérovém wimbledonském finále sice hodně bolela. Však se také aktuálně nejlepší česká tenistka Karolína Plíšková při závěrečném ceremoniálu neubránila emocím a rozplakala se. Jakmile ale opadlo bezprostřední zklamání, přišly pocity skvěle odvedené práce. A to i v týmu české tenistky.

 

@michalhrdlicka

„Neuvěřitelná jízda, Kájo," smekl před svojí manželkou tenistčin manažer Michal Hrdlička na sociálních sítích.

„Tenis nejvyšší úrovně a srdce bojovnice. Jsem strašně pyšnej... I když jsme si přáli lepší konec. Příště už to klapne. Věřím tomu," dodal optimisticky.

Jeden z fanoušků si jej mimochodem dobíral, že měl v hledišti centrálního dvorce lepší místo než slavný herec Tom Cruise. „Přesně to jsem si taky říkal," odpověděl pobaveně manažer Hrdlička.

V pozitivním duchu se nakonec rozepsala o finále i sama Plíšková.

„Jsem velmi vděčná za okamžiky, které jsem tady během těch týdnů mohla prožít, obzvlášť dnes. Velké díky patří mému týmu za to, že mi pokaždé věřil, ať se dělo cokoliv. I vám všem děkuji za podporu. A pamatujte si: My se nikdy nevzdáváme. Nikdy," ukončila rázně svůj příspěvek poražená wimbledonská finalistka.

roj, Sport.cz

Časová osa: Wimbledon 2021

Filtr článků - Wimbledon


Zimní olympijské hry Peking 2022

Olympijská vlajka zůstává v Asii, po Korei a Japonsku je na řadě Čína. Zimní olympijské hry v Pekingu začínají 4. února slavnostním zahájením a končí 20. února 2022 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 15 sportů 109 disciplín na 15 sportovištích, Češi obhajují dvě zlaté, tři stříbrné a tři bronzové medaile z olympiády v Pchjongčchangu.

Podsekce:

   
  • Wimbledon - ženy
  • Wimbledon - muži

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..