Granada - Girona 2:4Girona opět slaví a pronásleduje Real a Barcelonu

Fotbalisté Girony zvítězili v dohrávce pátého kola španělské ligy na hřišti Granady 4:2 a v tabulce jsou stále bez porážky třetí. Na dosud bezchybný Real Madrid ztrácejí dva body, za Barcelonou zaostávají jen vinou skóre. Nováček v nejvyšší soutěži Granada je naopak po čtvrté porážce v sezoně osmnáctá.

Fotbalisté Girony se radují z branky

Hosté položili základ čtvrté výhře za sebou třemi góly v prvním poločase. Skóre otevřel ve 22. minutě Viktor Cygankov, po půlhodině hry přidal druhou branku Sávio a za další čtyři minuty zvýšil David Lopéz.

Domácí sice po hodině hry snížili a v 85. minutě vykřesal naději brankou na 2:3 Lucas Boyé, Yan Couto ale vzápětí zpečetil skóre.

Španělská fotbalová liga - 5. kolo:
Granada - Girona 2:4 (63. Uzuni, 85. Boyé - 22. Cygankov, 31. Sávio, 34. D. López, 89. Y. Couto).