Příbram - Žižkov 1:0Fotbalisté Příbrami na závěr podzimu zdolali Žižkov, Jihlava remizovala s Líšní

Fotbalisté Příbrami zakončili podzimní část druhé ligy domácí výhrou 1:0 nad Žižkovem. Středočeši jsou po 16. kole na čtvrtém místě neúplné tabulky. Pátá je Jihlava, která dnes remizovala na svém hřišti 1:1 s Líšní.

Příbram udolala nováčka soutěže gólem v 80. minutě, po Matouškově centru se prosadil kapitán Wágner. Žižkov nebodoval potřetí za sebou a je na 12. pozici, při souhře víkendových výsledků se ale může propadnout až do sestupového pásma.

Jihlavu poslal do vedení v 49. minutě Araujo-Wilson, se šesti góly druhý nejlepší střelec týmu. Trinidadský útočník byl ale v 61. minutě po druhé žluté kartě vyloučen a záhy využil přesilovku po rohovém kopu Čermák. Líšeň je v tabulce devátá.

Po dohrání 16. kola čeká druhou nejvyšší soutěž zimní přestávka. Hrát se znovu začne o prvním březnovém víkendu.

MS v hokeji 2024

87. ročník Mistrovství světa v hokeji se koná v termínu 10.–26. května 2024 v České republice, turnaj si rozdělí města Praha a Ostrava.