Český bundesligový gólman Pavlenka předvedl neskutečnou minelu

Na tenhle moment z přípravného utkání před novou bundesligovou sezonou český brankář Jiří Pavlenka nebude vzpomínat v dobrém. Fotbalista ve službách Werderu Brémy předvedl hrubku na začátku nedělního přátelského utkání s Karlsruhe. Werder i tak zvítězil 2:1.

Český gólman Jiří Pavlenka v dresu Werderu Brémy.

Tohle se českému brankáři Jiřímu Pavlenkovi nepovedlo. Werder se v přípravě střetl s Karlsruhe a 30letý rodák z Hlučína se podepsal pod jedinou branku hostujícího celku.

Pavlenka chtěl rozehrát balón směrem na pravého obránce, místo toho ale trefil záda vlastního stopera. Míč se odrazil přímo pod nohy švýcarského útočníka Simona Rappa, který snadnou trefou otevřel skóre utkání.

Situace je k vidění na videu v čase 7:30.

Stalo se tak už po necelých čtyřech minutách hry. Pavlenka a jeho spoluhráči si z hrubky nakonec nic dělat nemuseli. Utkání dotáhli do vítězného konce dvěma brankami ve druhém poločase.