Frankfurt - Bochum 1:1Frankfurt jen remizoval s Bochumí, hořká série pokračuje

Fotbalisté Frankfurtu remizovali v páteční předehrávce 26. kola německé ligy s Bochumí 1:1 a ani v pátém bundesligovém zápase za sebou nedokázali zvítězit. V neúplné tabulce jsou sice dál šestí, na poslední příčce zajišťující postup do evropských pohárů se na ně ale o víkendu může bodově dotáhnout Wolfsburg.

Obě branky padly už v úvodní půlhodině zápasu. Na vedoucí trefu hostujícího Takuma Asana ze 14. minuty odpověděl ve 22. minutě z pokutového kopu Randal Kolo Muani. Další branku už ale domácí před 50.000 diváky navzdory herní převaze nepřidali. Na soutěžní výhru čekají vítězové Evropské ligy od poloviny února.

Bochum naopak v lize bodovala potřetí za sebou a na 14. místě má nad zónou sestupu aktuálně náskok pěti bodů.